Pomocne przekształcenia w mieście

By

Sierpień 22, 2014Bez kategoriiNo comments

Wśród licznych miast w Polsce, Kraków wybija się nie jedynie w obszarze sztuki i rozrywki, ale również na licznych odmiennych obszarach. Zaczyna być obszarem przyjemnym do mieszkania. Przekształcenia, jakie stały się udziałem miasta w ostatnich okresach sprawiają, że Kraków naprawdę idzie w górę.

Pozytywne nowości w mieście.
Co pozytywnego stworzono w przeciągu niedawnego czasu? Wielość napraw i nowości inwestycyjnych jest duża. Bardzo wsparły rząd w tej materii środki EU, z których miasto często czerpie. Dynamiczne działanie w zakresie pozyskiwania dofinansowania spowodowały, że małopolska rozwinęła się o kolejne drogi, ekologiczne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, i ciekawe miejsca użyteczności publicznej.

Szerokie zmiany nie są widoczne dla typowego Krakusa. Nie znaczy to jednak, że nie zostały poczynione. Najczęściej pomijamy nie związane z nami fakty. Typowemu mieszkańcowi Krakowa wydaje się, że w mieście niewiele się wykonuje. Natomiast miasto rozwija się z każdym rokiem. Innowacje w obszarze zarządzania śmieciami, budowie i modernizacji sieci kanalizacyjnej, stawianie filtrów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pomagają nam pełniej i wygodniej funkcjonować. Kraków rozwija się też pod kątem możliwości konferencyjnych. Potencjał Krakowa idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: Kraków Arena lub rewitalizacja Huty. Te nowości inspirują gości z innych krajów do przyjazdu.
Rozpoczynane przez radnych plany nie dotyczą tylko samego środka miasta, ale też są połączone z pełnym województwem . W związku z tym lepiej nie narzekać lecz dostrzec zmiany w które obrodził Kraków. Jacek Majchrowski co zrobił . Kolejne lata – jeśli uda się zachowania tempa zmian – umożliwią miastu stać się wspaniałą stolicą małopolski.